"Vdeo nga gjithë bota", kënga e Besës kthehet hit në "Tik Tok" (VIDEO)
Këngëtarja e njohur, Besa Kokëdhima, ka ndarë së fundmi disa video “Tik Tok-u”, ku në sfond dëgjohet kënga e saj “Amelia”.

Kjo këngë duket se është kthyer në hitin e “Tik Tok-ut”, pasi njerëz nga e gjithë bota po e dëgjojnë dhe po kërcejnë me ritmet e saj. Kjo duket se ka bërë mjaft të lumtur Besën, e cila shkruan krahas videove:

Amelia po thyen rekorde në Tik Tok. Këto video nga e gjithë bota më sjellin kaq shumë lumturi. Faleminderit”. “Amelia”, bashkëpunimi i Besës me këngëtarin e huaj Mattyas është publikuar 5 vite më parë dhe ka më shumë se 9 milionë klikime.
Shtuar më 30/09/2020, ora 17:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori