Vajza gënjen të fejuarin dhe hipen te avioni i pasanikut por e pëson bukur (VIDEO)
Kjo video do t’ju lejë pa fjalë pasi tregon se si ndryshon njeriu kur përballet me pasuri.

Ky djalosh e sheh në rrugë një vajzë dhe e ka ftuar të shkojë në aeroplanin e tij privat, mirëpo shikoni se çfarë i bën.

Natyrisht ajo edhe pse kishte të fejuar shkon me të në avion. Madje vajza detyrohet të telefonojë të fejuarin se është me shoqe dhe të mos bëhet merak.

Por pas këtij mashtrimi vajzën e pret një suprizë e hidhur por e merituar.


Shtuar më 06/01/2019, ora 11:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori