Vajza e partnerit feston ditëlindjen, Zaimina Vasjari e quan kështu (VIDEO)
Ndonëse për vite me radhë Zaimina Vasjari ka hezituar të flasë për faktin që partneri i saj Klodian Asllani është baba i dy vajzave nga një marrëdhënie e mëparshme, tashmë duket se gjërat kanë ndryshuar.

Ish-këngëtarja tashmë e shndërruar në sipërmarrëse, në Krishtlindjen e parë të së bijës Khloe prezantoi ndjekësit e saj në rrjetet sociale me dy motrat e së bijës, Jennifer dhe Kristel Asllani.

Gradualisht dy vajzat, të cilat mësohet se jetojnë në Itali me nënën e tyre, janë shfaqur gjithnjë e më shumë në profilin e Zaiminës në Instagram dhe mes komenteve të shumta e fotove të pushimeve familjare, është bërë e qartë se ato ndajnë një marrëdhënie të mirë së bashku.

Një gjë të tillë e ka dëshmuar dhe së fundmi Vasjari e cila ka postuar pamje nga festa gjigante e ditëlindjes së vajzës së dytë të partnerit.

“Princesha e mbrëmjes” e ka quajtur ajo Kristel Asllanin, e cila ditën e djeshme ka festuar 14-vjetorin e lindjes.

Shtuar më 24/08/2019, ora 12:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori