Vajza e deputetes Doda pret Papën me lule (VIDEO)
Hana, vajza e deputetes Mesila Doda dhe një djalë tjetër, kanë qenë dy fëmijët që i kanë dhuruar sot lulet e mirëseardhjes, Papa Franceskut, kur ai sapo ka mbërritur në Shqipëri.

Hana Doda është pagëzuar katolike, ashtu si mamaja e saj, Mesila, e cila i përket këtij besimi dhe ka kryer studimet e larta në Vatikan.
Shtuar më 21/09/2014, ora 10:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori