Ushtari flet për vallëzimin me Melania Trump (VIDEO)
Pëlqej
Në ditën e inaugurimit të Donald Trump si Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Melania vallëzoi përkrah ushtarit 29-vjeçar, Jose Medina.

Shumë kohë më pas, Medina ka dhënë një intervistë për ‘Inside Edition’ duke treguar diçka më tepër nga sa u pa në atë vallëzim.

“Ishte dicka e mrekullueshme. Dukej paksa nervoze. Nuk dukej se ishte e përgatitur për gjithë atë vëmendje ndaj saj, për atë që do të ndodhte atë ditë në inagurim.

Ajo vetëm më tha ‘Përshëndetje’ dhe më uroi që isha përzgjedhur të isha në ballon presidenciale. Ndërsa unë i thashë se dukej shumë bukur,” tregoi Jose.
Shtuar më 14/08/2018, ora 08:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori