Urimi i këtyre fëmijëve është më i veçanti për 105 Vjetorin e Pavarësisë (VIDEO)
Shqiptarët festojnë sot në të gjitha trevat brenda apo jashtë territorit etnik të tyre.

Shqipëria bën sot 105 vite shtet që prej shpalljes së pavarësisë në Vlorë pas errësirës shumë shekullore dhe mes terrorit të ushtrive pushtuese e shpresës për t'u bërë një vend i begatë.

Ashtu siç e kanë bërë traditë tashmë prej disa vitesh, kolegjet "Turgut Ozal" uruan shqiptarët me një klip të posaçëm. /albeu.com/

Shtuar më 28/11/2017, ora 15:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori