Ujqërit e uritur sulmojnë qenin, reagimi i tij iu lë "gojëhapur" (VIDEO)
Pëlqej
Në zemër të Parkut Kombëtar të Abruzzo në Itali, një qen i guximshëm arriti të shpëtojë veten nga tre ujqër të uritur.

Video po bën xhiron e internetit pasi u postua në faqen e Facebook të zoologut Paolo Forconi, përcjell albeu.com

Në pamjet e publikuara shihen tre ujq të uritur, që ndjekin qenin dhe përpiqen ta rrethojnë atë, por ai arrin të shpëtojë, ndërsa futet në një tokë të rrethuar me tela me gjemba. /albeu.com/Shtuar më 21/02/2018, ora 16:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori