"Uaa sa të bukur...!", delfinët japin spektakël dhe mrekullojnë djemtë në Sarandë (VIDEO)
Disa delfinë janë shfaqur në gjirin e Korzës në Sarandë duke mrekulluar një grup të rinjsh që ndodheshin me skaf në det.

Delfinët po notonin të qetë në det ndërkohë që është afruar mjeti lundrues.

Në këtë moment ata e kanë ndjekur dhe janë hedhur duke dhënë një spektakël të vërtetë për të pranishmit. /albeu.com/
Shtuar më 04/10/2017, ora 14:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori