U mburr për koncertin në Drenas, por Feron e paskan gjuajtur në skenë (VIDEO)
Pak ditë më parë reperi i njohur Fero publikoi një video të koncertit të mbajtur në Drenas, ku një numër i madh fansash ishin mbledhur për ta ndjekur.

video shihej teksa Fero i drejtonte mikrofonin publikut për të kënduar njëzëri këngët e tij.

Por ajo që nuk na tregoi reperi ishte se koncerti desh u anulua për pak!

Në një video të publikuar nga një faqe Hip-Hop-i në Instagram, shihet teksa menaxheri paralajmëron mbylljen e parakohshme të koncertit.

Kjo pasi disa persona nga publiku kishin gjuajtur me shkrepse Feron, duke e bërë të pamundur performancën e tij.

Si përfundim, shumica fitoi dhe koncerti vijoi deri në fund pa probleme!

style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.250%;">

Shtuar më 13/08/2019, ora 15:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori