U kthye në hit, Dafina publikon prapaskenat qesharake të "Aman" (VIDEO)
Ka një javë që është lansuar projekti “Aman” nga Dafina Zeqiri, Ledri Vula dhe Lumi B.

Tani këngëtarja ka publikuar një video, duke treguar prapaskenat gjatë xhirimeve të klipit.

Aman” u prit mjaft mirë nga publiku dhe deri tani numëron afër 4 milionë klikime në platformën Youtube.

Zeqiri ka bërë të ditur se është duke punuar në albumin e saj të ri të titulluar “Dafinë Moj”.

Shtuar më 08/07/2020, ora 16:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori