U dhunua në protestë, Sokol Balla i drejtohet Lelës: Ngrihu rrihe edhe ti Ramën! (VIDEO)
Kryeministri Edi Rama po përballet me një situatë të vështirë në "Real Story".

Analistët dhe gazetarët e akuzojnë atë për dhunë në protestën e shembjes së teatrit, gjë e cila është mohuar kategorikisht nga kryeministri Rama.

Gazetari Alfred Lela i është drejtuar Ramës me fjalët "diktator" duke deklaruar se vetë ai është dhunuar me shkelma nga policia e Shtetit.

Ghatë debatit të nxehtë, moderatori Balla i është kthyer Lelës:

"Ngrihu, rrihe edhe ti ateherë..." /albeu.com/


Shtuar më 21/05/2020, ora 21:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori