U arrestuan me bujë, momenti kur vëllezërit Avdyli dalin nga Drejtoria e Policisë (VIDEO)
Pak orë pas arretimit të bujshëm të disa prej pjestarëve të grupit Avdylaj në Shijak, dy prej tyre janë lënë të lirë nga ana e Policisë. Fax News ka transmetuar pamjet e daljes së tyre nga ambientet e Policisë.

Një prej personave që është liruar është shtetasi Flamur Avdyli, pamjet e arrestimit të të cilit dje ishin në ballinën e të gjitha mediave.

Flamur Avdyli është pronar i hotelit luksoz “Germany” në bregdetin e Durrësit dhe i disa bizneseve të tjera.

Kujtojmë se përpos vëllezërve Flamur dhe Astrit Avdylaj mbrëmë u prangos kushëriri i parë i vëllezërve, Jasim Avdyli së bashku me H. Hoxha, të dënuar në Turqi për trafik heroine dhe mbi 20 persona të tjerë u shoqëruan.
Shtuar më 22/10/2018, ora 10:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori