Tym dhe flakë te Kryeministria, plas dhuna (VIDEO)
Tek kryeministria ka shperthyer dhuna dhe protestuesit, kane care kordonin e policisë.

Drejt kryeministrisë kanë hedhur shoishe molotov ku disa vende ka patur zjarr.

Shtuar më 16/02/2019, ora 11:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori