Trump "brakis" avionin e tij, fluturon me "Air Force One" dhe "Marine One" (VIDEO & FOTO)

Presidenti i SHBA-ve, Doland Trump, gjatë kësaj të enjteje, bëri udhëtimin e tij të parë me "Marine One" si dhe me "Air Force One".

U deshën vetëm 20 minuta, që avion në ulej në Filadelfia, ku presidenti po merr pjesë në takim vjetor të Partisë Republikane.

Trump ka "braktisur avionin e tij privat miliona dollarësh, dhe ka udhëtuar me "Air Force One" dhe "Marine One", të cilët janë avioni dhe helikopteri me të cilin lëviznin presidentët amerikanë. /albeu.com/


Shtuar më 27/01/2017, ora 08:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori