Tërmeti në Itali / Ja reagimi në studio kur drithet toka (VIDEO)
Tërmeti që goditi sërish mbrëmjen e djeshme Italinë Qendrore, ka shkaktuar panik të madh në të gjithë zonën pranë Amatrices, e cila nuk e ka marrë ende veten nga tërmeti i disa javëve më parë që shkatërroi disa zona dhe mori jetën e qindra njerëzve.

Një video e publikuar nga mediat italiane tregon momentet e lëkundjeve edhe në një studio televizive dhe reagimin e gazetarit dhe të të ftuarit.

"Një sekondë, një sekondë, është tërmët, po bie tërmet, është shumë i fortë dhe ishte shumë i gjatë", përsërit vazhdimisht gazetari i frikësuar. /albeu.com/
Shtuar më 27/10/2016, ora 13:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori