Tritol hotelit në Ksamil, shkrumbohet edhe pylli (FOTO-VIDEO)
Punonjësit e Inspektoriatit Urbanistik Kombëtar dhe forcat xheniere shembën sot përmes shpërthimit të telekomanduar një hotel katër katësh në ishujt e Ksamilit.

Por pas shëmbjes godinës pyjet e zonës janë përfshirë nga flakët e zjarrit që u shkaktuan nga shpërthimi. Mësohet se një sipërfaqe e konsiderushme është shkrumbuar nga flakët ndërkohë që shumë pushues kanë fotografuar djegien e ishullit. /albeu.com/
Tritol hotelit në Ksamil, shkrumbohet edhe pylli

Shtuar më 13/06/2014, ora 17:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori