Treni lego hyn në librin Guiness (VIDEO)
Amerikani James Burrows është një tifoz i madh i legove dhe kohët e fundit ka arritur të ndërtojë një park më shumë se 300.000 sosh, ku rend një tren që shkon deri në 100 kilometra në orë, sipas mediave amerikane.

Burrows thotë se ky mund të jetë rekordi i ri i Guinnessit.

Ai pret ta ekspozojë së shpejti kryeveprën e tij në ekspozitën e legove në të gjithë Shtetet e Bashkuara, për ta afirmuar si rekord.
Shtuar më 08/03/2019, ora 10:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori