Tragjedia e helikopterit në SHBA, momenti kur e mbijetuara del mes flakëve (FOTO&VIDEO)
Pëlqej
Një video e publikuar në internet ka kapur momentin kur një grua doli nga rrënojat e një helikopteri, pasi u rrëzua dhe shpërtheu në një flakë tnë Grand Canyon.

Dëshmitarët kapën momentin e jashtzakonshëm kur një e plagosur po dilte nga helikopteri rënia e të cilit shkaktoi 3 viktima duke përfshirë edhe burrin e Jennifer Barham e cila shpëtoi, përcjell albeu.com

Jennifer Barham doli nga rrënojat dhe helikoteri i cili mori flakë ndërsa bërtiste për partnerin e saj Jason Hill, qe vdiq në aksident.

Becky Dobson, 27 vjeç, Stuart Hill, 30 vjeç dhe Jason Hill, 32 vjeç, vdiqën ndërsa piloti Scott Booth, 42 vjeç dhe pasagjerët Jennifer Barham, 39 vjeç, Ellie Milëard, 29 vjeç dhe Jonathan Udall, 32 vjeç, mbeten në një gjendje kritike në spital . /albeu.com/

Tragjedia e helikopterit në SHBA, momenti kur e mbijetuara del mes flakëve (FOTO&VIDEO)

Shtuar më 13/02/2018, ora 12:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori