Tragjedi ditën e dasmës, prindërit e nuses vriten në një përplasje horror (VIDEO)
Prindërit e nuses dhe motra e saj u vranë tragjikisht pas një përplasje fatale, teksa ishin nisur për në dasmë.

Kamerat e sigurisë treguan momentin kur makina u godit nga një mjet tjetër, duke vrarë tre personat që ndodheshin në mjet.

Ngjarja është regjistruar në Makhachkala në jug-perëndim të Republikës së Dagestanit të Rusisë.

Të afërmit e nuses kishin qenë duke pritur në trotuar për një ashensor për ceremoninë që do të zhvillohej në një hotel në qytetin Dzhami.

Është raportuar se një nga drejtuesit gjithashtu vdiq në aksident, ndërsa tjetri është dërguar në një spital lokal me plagë të shumëfishta. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2017, ora 21:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori