Torturonte fëmijët në kopësht, arrestohet mësuesi mizor (VIDEO)
Shpulla, shkelma dhe tërheqje flokësh! Ky ishte realiteti me të cilin përballeshin fëmijet e një kopshti në zonën e Pero-s, pranë Milanos në Itali.

Autoritetet italiane kanë arrestuar një mësues 64-vjeçar pasi nga kamerat e sigurisë konstatuan më shumë se 40 episode të dhunës ndaj fëmijëve prej tij, shkruan Albeu.com.

Karabinierët vendosën kamera të fshehta në kopësht pas ankesave të prindërve duke dokumentuar kështu brenda një muaji shkeljet. /albeu.com/

Shtuar më 30/11/2018, ora 10:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori