Topalli batuta “therėse”, Balla: S’bėhesh dot si Nano (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Nė momentin kur nė selinė e Partisė Socialiste po zhvillohej takimi Nano-Rama pėr ēėshtjen e presidentit, kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli, e pėrfolur si kandidatja mė e fortė e mazhorancės pėr kėtė post, ka shkėmbyer batuta ironike me deputetėt e opozitės.

Me njė fjalor tė zbėrthyer nga konturet e formalitetit parlamentar, Topalli tha me tė qeshur se ndėrsa Rama dhe Nanos diskutojnė pėr zgjedhjen e presidentit, nė SHBA kryeministri Berisha ėshtė takuar me Hillari Klinton. Ky takim, nė fakt ka “ngrohur” shumė demokratėt pėr faktin se takimi i realizuar nga Berisha ėshtė nė nivelet mė tė larta.

Batutat
Topalli: E kuptoni, Berisha me Hillarin, Rama me Nanon. Hillari thotė po vi, Rama I thotė mos hajde
Balla: U bėrė xheloze?!
Topalli: E papame. Pėr zotin, ditė mė tė bukur se sot…po cclirojuni, cclirojuni…unė s’po dija ccfarė kenijeni kaq tė mpirė…kaq jeni nervozuar ju…pėr zotin s’keni faj, ua kuptoj hallin..ju a kuptoni se ku e ku (jeni)…pu..pu..pu..pu tmerr…s’keni faj..sot mė dhimbseni tamam
Balla: O zonjė..
Topalli: Hė fillo…
Balla:Ti Xhozefinė s’ke pėr t’u bėrė as si Hillari e as si Nano…
/albeu.com/
Shtuar më 26/04/2012, ora 21:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Serish tensione ne Kuvendin e Kosoves, nderkohe qe deri tani jane arrestuar 3 deputete te Opozites: Fisnik Ismaili, Haxhi Shala dhe Ismail Kurteshi

Serish tensione ne Kuvendin e Kosoves, nderkohe qe deri tani jane arrestuar 3 deputete te Opozites: Fisnik Ismaili, Haxhi Shala dhe Ismail Kurteshi

albeu