Tmerr, aeroplanit i prishet motorri në fluturim (VIDEO)
Pëlqej
Një aeroplan i United Airlines i cili po fluturonte nga San Francisco në Honolulu u detyrua të bënte ulje emrgjente kur pjesët e motorit të tij filluanbinin në ajër.

Aeroplan ishte 36 minuta nga ulja në ishullin Havai kur pjesët e motorit filluanbinin, përcjell albeu.com

Aeroplani u ul në mënyrë të sigurtë ndërsa pasagjerët të cilët filmuan të gjithë situatën u tmerruan.

Në pamje shihen pjesë metalike dhe pjesë të tjera të motorit që fluturojnë në erë.

Pilotët ndoqën të gjitha protokollet e nevojshme për të ulur aeroplanin në mënyrë të sigurtë dhe situata u normalizua. /albeu.com/


Shtuar më 14/02/2018, ora 11:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori