Tigrat refuzojnë të hanë 27-vjeçarin në Kinë (FOTO LAJM)

Një 27-vjeçar kinez ka tentuar të vetëvritet, duke u vetëhedhur në një kafaz tigrash.

Mirëpo, plani i tij ka dështuar, për shkak se kafshët nuk kanë paraqitur interes ta hanë atë.

27-vjeçari Yang Jinhai që është vetëhedhur në kafazin e tigrave sipas mediave kineze vuante nga depresioni dhe çrregullimet mendore.

Tigrat e kanë tërhequr atë zvarrë dhe e kanë kafshuar në qafë, mirëpo për të fat të mirë Jinhai ka shpëtuar gjallë. /albeu.com/
Shtuar më 04/08/2014, ora 10:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori