"Ti nuk je", Enca reagon për herë të parë pas humbjes së babait (FOTO&VIDEO)
Si pasojë e një sëmundje të keqe, fatkeqsish babai i Encës është ndarë nga jeta.

Enca ka reaguar më në fund pasi të gjithë ndjekësit dhe fansat e këngëtares ishin në pritje,shkruan Albeu.com

"Faleminderit nga zemra për të gjithë miqtë, koleg dhe dashamirës që na kanë dhënë forcë me mesazhet e tyra në këto momente të vështira. Siç e keni kuptuar e kam shumë të vështirë të flas në Instagram poër gjëra që i kam kaq afër zemrës, ndaj po e le me kaq."

Ndërkoh në një InstaStory tjetër këngëtarja ka shpërndar një ndër këngëtët e saj dhe teksti i përshtatet pikërisht asaj dhe të atit në këto ditë të vështira./albeu.com
"Ti nuk je", Enca reagon për herë të parë pas humbjes së babait (FOTO&VIDEO)

Shtuar më 27/02/2020, ora 09:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori