Thaçi: Unë jam kryeplaku i politikës shqiptare në Maqedoni (VIDEO)
Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi nga tubimi i mbajtur në lagjen Migjeni në Tetovë ka thënë se ai është kryeplaku i politikës shqiptareMaqedoni.

“Unë jam kryeplaku i politikës shqiptareMaqedoni. Të tjerët janë të rejshëm, të tjerët leje që janë të rejshëm por janë edhe të përkulshëm. Leje që janë të përkulshëm janë edhe shumë të dobët”.

Thaçi gjithashtu është shprehur se Ali Ahmeti rri strukur në Reçicë kurse kandidatja e kësaj partie, Teuta Arifi, tërhiqet zvarrë nga kryeministri dhe lideri i LSDM-së, Zoran Zaev. /albeu.com/


Shtuar më 13/10/2017, ora 21:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori