Tha s'do bëhem nuse, por Roza Lati vesh vellon e bardhë sot (VIDEO)
Pëlqej
Pak ditë më parë, Roza Lati deklaroi në media se nuk do të bëjë kurrë dasëm dhe nuk do të vishet nuse.

Por Roza Lati i ka suprizuar të gjithë duke e veshur sot fustanin e bardhë të nusërisë.

Roza ka postuar në Instastory një video ku shihet e veshur me një fustan të bardhë nusërie por ajo bëhet gati për një set fotografik. /albeu.com/
Shtuar më 24/04/2018, ora 13:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori