Tenton të prekë Ramën, por bëhet pishman i moshuari në Shkodër (VIDEO)

Rama ne miting by albeu
Pëlqej
Kryeministri Edi Rama ishte në një takim elektoral në Shkodër, ndërkohë që gjatë kalimit mes turmës së mbështetësve të PS-së, rrëmben një flamur nga dora e njërit prej tyre dhe marshon me flamurin ngritur.

Një video amatore ka nxjerrë në pah reagimin e badigardëve kur qytetarët tentojnë t'i afrohen Ramës.

Në momentin kur një i moshuar nga turma tenton që ta prekë në krah, badigardi i tij reagon duke ia hequr menjëherë dorën. /albeu.com/

Shtuar më 19/06/2017, ora 15:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori