Tentoi t'i vinte flakën makinës së një biznesmeni, por e pësoi edhe vetë (VIDEO)
Një burrë duke tentuar t’i vinte flakën një automjeti të tipit BMË e ka pësuar vet kur u përfshi nga flakët.

Kamerat e sigurisë kanë kapur momentin kur personi i panjohur fillimisht i hedh benzinë makinës mbi kapakun e motorit dhe teksa i vë flakën, përfshihet edhe vetë.

Ngjarja ka ndodhur në Khabarvosk të Rusisë, kurse policia beson se burri kishte edhe bashkëpunëtorë. /albeu.com/

Shtuar më 14/09/2017, ora 20:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori