Tentativa për të kapur merimangën e hedh nga shkallët (VIDEO)
Merimangën e zezë është një insekt e cila bëri që ky person të bie nga shkallët. Në një moment kur ai vuri re se në tavanin e dhomës qëndronte e ngjitur një merimangë vendosi që përmes një ene plastike ta kapte atë.

Vajza e tij i thoshte të bënte kujdes tqë mos biente dhe në momentinmerimanga ra në tokë dhe burri i friksuar nga insekti bie nga shkallët.

Menjëherë pasi ra në tokë ai nxiton për të dalë nga dhoma ku ndodhej merimanga. /albeu.com/
Shtuar më 14/04/2015, ora 15:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori