Temperaturat nën zero, shihni çfarë ndodh në ujërat termale të Bënjës (VIDEO)
Edhe pse vendi është pushtuar nga reshje dhe temperatura nën zero gradë, në Banjën e Përmetit duket sikur të jetë ende verë.

Në një video të publikuar nga fotografi Fation Plaku, shihen dy vajza të cilat i gëzohen ujërave termaleBënjës, duke mos u ndalur nga i ftohti apo edhe shiu.

Gjatë verës, kjo pikë mund të themi se ishte një nga më të vizituarat ku përvecc kurimit nga ujrat termale dhe baltes, vizitorët mund të shijonin dhe pamjen piktoreske.
Shtuar më 27/01/2021, ora 14:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori