Të rinjtë e PD-së i çojnë plehrat te dera e bashkisë Veliajt (VIDEO)
Të rinjtë i kanë çuar plehrat n[ë derën e bashkisë së Tiranës pas veprimit të kësaj të fundit për të zhvensdosur koshat e mbeturinave pranë selis së PD.

Në një postim të tijin në rrjetet sociale, kreu i FRPD Belind Këlliçi edhe e këshillon kreun bashkisë Erion Veliaj të dezinfektojë zyrat e bashkisë.

"Meqë vrasësi i Ardit Gjoklajt gjeti kohë të hiqte edhe koshat e plehrave pranë selisë së PD, vendosëm që plehrat tja sjellim tek dera e Bashkisë. Erion Veliaj dizinfekto Bashkinë e Tiranës se sipas fjalëve të këqija, ju kanë dalë dhe morrat nëpër zyra!", shkruan Belind Këlliçi në postimin e tij.
Shtuar më 21/06/2019, ora 19:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori