U folën për lidhje, del video me skena intime e Noizyt dhe Dafinës (FOTO & VIDEO)

Noizy dhe Dafina Zeqiri kanë qenë në qendër të vëmendjes së fundmi pas thashethemeve se dyshja është në një lidhje.

Shkak u bë një foto e Dafinës e cila tregonte se ishte në shoqërinë e reperit.

Por në fakt dyshja kanë qenë bashkë për të regjistruar videoklipin e tyre më të ri me titull "A don love?" shkruan xing.al

Noizy dhe Dafina ja kanë bërë surprizë fansave duke publikuar krejt papritur këngën e re e cila është pëlqyer shumë.

Në videoklip Noizy dhe Dafina shfaqen si një çift i dashuruar, në skena përqafimesh dhe shumë afrimitet.

Shtuar më 21/10/2018, ora 14:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori