Të lash 50 pjata për 10 sekonda (VIDEO)
Në CV-në e tij ai mund të shkruante "Jam një nga lavapjatësit më të shpejtë në botë". Dhe për të vërtetuar këtë gjë një kinez mund të shoqëronte tekstin edhe me videon që shihni më lartë.

Ai arrin të lajë në një kuzhinë 50 pjata brenda dhjetë sekondash. Shikoni videon. /albeu.com/
Shtuar më 25/11/2013, ora 11:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori