Të ftuarit i "ikën truri" në emision me kolegen: Ta mora telefonin ta bëra copash (VIDEO)
Moderatori Ermal Peçi ishte i ftuar së fundmi në emisionin "Glamour zone", në drejtimin e Ester Bylykut.

Gjatë emisionit, Ester po shihte në telefon, teksa Ermali po i përgjigjej pyetjeve të saj. Ky moment nuk i pëlqeu moderatorit i cili i nxehur i kërkoi Esterit ta shihte në sy kur fliste.

Me humor, Ermali tha se do ia merrte telefonin moderatores dhe do ia bënte copash.

"Unë i kam shumë qejf që njerëzit të më shohin në sy, dhe do ta marr atë telefonin e do ta bej copash Ester Bylyku. Se na ke futur në një dhomë të errët këtu…”, tha Ermali teksa të dy nisën të qeshnin.

Shtuar më 05/06/2020, ora 08:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori