Të djersitura e të lodhura, Marinën dhe Luanën nuk i keni parë kurrë në këtë gjendje (VIDEO)
Gjithmonë në supër formë, të kuruara deri në detaje, të gjithë jeni mësuar t'i shihni motrat Vjollca si më të bukurat e ekrait shqiptar.

Por erdhi koha t'ju shuhet kurioziteti.

Luana e Marina kanë vendosur t'i rikthehen palestrës dhe nga aty Luana ka postuar një video ku të dyja shfaqen të veshura sportive, të djersitura e paksa të lodhura nga ushtrimet.

Gjatë ushtrimeve nuk kanë munguar gallatat dhe dy motrat shfaqen duke qeshur e duke bërë humor me njëra-tjetrën me filtrat e përdorura në fytyrë.

Kujtojmë që Marina e Luana së shpejti do rikthehen në ekran.
Shtuar më 22/01/2020, ora 09:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori