Të bësh kosh nga 98 metra lartësi (VIDEO)
Gjuajtje e saktë me top basketbolli dhe shënim koshi nga 98 metra lartësi. Ky është rekordi i shënuar së fundmi në gjuajtjen e bërë nga kulla Euromast në Roterdam të Holandës.

Gjuajtja e saktë është realizuar pas vetëm 62 tentimeve.

Shikoni videon. /albeu.com/
Shtuar më 07/09/2013, ora 13:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori