Tayna "tërbon" rrjetin me twerk: Mos më jepni pije (VIDEO)
Tayna është kthyer në një ndër reperet më të komentuara dhe më të suksesshme, ndonëse karriera e saj artisike nuk ka shumë që ka nisur. Ajo është shumë aktive dhe në rrjete sociale, ku tërheq gjithmonë vëmendjen e ndjekësve.

Së fundmi, reperja ka publikuar një video tepër provokuese. Ajo shfaqet duke bërë "twerk", teksa ka lënë të kuptohet se është nën efektin e pijes.

"Mos më jepni pije", ka shkruar Tayna krahas videos.

Shtuar më 30/11/2020, ora 16:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori