Tayna "ndez" atmosferën në Tiranë, e bën "tërmet"(VIDEO)
Edhe pse ende është në fillimet e karrierës, Tayna sot është një nga emrat më të kërkuar dhe më të pëlqyer mbarë shqiptar, e kjo u dëshmua edhe në koncertin e mbajtur në kryeqytetin shqiptar.

Në një video që ka publikuar vet reperja nga Prizreni në "Instagram" shihet edhe atmosfera që ka mbizotëruar atje.

"Momente të pabesueshme", ka shkruar Tayna përkrah videos.

Kënga e fundit e Taynas është "Caliente" e cila numëron mbi 12 milionë klikime në "Youtube".
Shtuar më 18/07/2019, ora 20:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori