Tayna kthen kokën pas, shikoni si dukej ajo para 3 vitesh (VIDEO)
Tayna është një nga reperet më të dashura për publikun shqiptar por jo vetëm.
Ajo gjithashtu është tepër aktive në rrjetet sociale ku ndan foto me fansat nga përditshmëria e saj e jo vetëm si artiste.

Së fundi ajo na ka prezantuar me kushërirën e saj, tepër bukuroshe gati për festën e maturës. Kaq mjaftoi që Tayna të rikujtonte kohën kur ajo vetë përfundoi gjimnazin.

Reperja ka postuar një video në ‘Instagram’ ku shfaqet me një fustan të zi i cili e nxirrte goxha zbuluar. Mbi foto ajo ka shkruar “Matura ime 2016” si dhe një emoji duke qarë.

Mos ndoshta ndihet keq që është rritur apo për lukun?!
Shtuar më 17/05/2019, ora 16:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori