Tankeri gjigant përplaset me bregun, panik në Stamboll (VIDEO)

Kanë qenë pamje tronditëse ato që kanë parë mijëra vizitor të Ngushticës së Bosforit disa minuta më parë kur një anije gjigante doli nga kontrolli dhe u përplas në breg me një vilë, raporton Albeu.com.

Për fat të mirë nuk njoftohet për viktima apo të plagosur pasi personat që ndodheshin aty u larguan kur panë anijen që po i drejtohej atyre.

Mësohet se anijes i ishte prishur sistemi i kontrollit duke bërë që të përplasej me bregun. /albeu.com/

Shtuar më 07/04/2018, ora 17:55
Tage: yali gemi
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori