Të rinjtë korçarë i kërkojnë dorëheqjen Ramës me “serenatë” dhe qirinj (VIDEO)
Të rinjtë e Korçës i janë bashkuar protestës së opozitës duke zgjedhur një mënyrë unike mbrëmjen e së mërkurës për të përcjellë revoltën e tyre.

Ata ndezën qirinj në hapësirën e bulevardit mes çadrës dhe protestës dhe Kryministrisë, ku nga lart lexohej: Poshtë Edi Rama!

Ndërkohë nuk munguan edhe thirrjet në mbështetje të kreut të PD dhe Basha. Po kështu në kor ata këndonin: Edi Rama ka mbaruar, ka mbaruar!/Albeu.com/
Shtuar më 23/02/2017, ora 08:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori