Vetëm 50 vjeç, COVID-19 i merr jetën mamisë në Elbasan
Supërmakina Ford GT (VIDEO)
Ford prezanton modelin e tij më të ri Ford GT. Ford GT do të ketë motor me mbi 600 kuajfuqi dhe motor 3.5 Litër V6, kjo makinë është dizajnuar për t’i bërë konkurrencë Lamborghini Aventadorit dhe McLaren P1.

Supërmakina GT do të shënojë 50 vjetorin e përformancës së parë të makinësGT40.

Pritet që ajo të vijë në treg vitin që vjen kundrejt çmimit 390 mijë dollarë. /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2015, ora 11:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori