Super goli i brazilianit Mezenga (VIDEO)
Një super gol ka realizuar braziliani i skuadrës së Yllit të Kuq të Beogradit, Bruno Mezenga. Pas dështimi për dërgimin e topin në porte me një goditje me kokë, ai ka provuar të godasë me thembër në kërcim e sipër.

Veprimi i tij u mbyll me një gol të jashtëzakonshëm, ku portieri nuk kishte kohë të reagonte. Ky gol u realizua në ndeshjen Crvena Zvezda – Smederevo, që përfundoi me rezultatin 4-0.

Braziliani shënoi edhe një tjetër gol në këtë ndeshje por ai i pari ishte shumë i veçante dhe do të mbesë shumë gjatë në memorien e tifozëve. /albeu.com/


Shihni videon:

href="href="kerko.php?fraza=http">http://www.href="kerko.php?fraza=dailymotion">dailymotion.com/href="kerko.php?fraza=video">video/xmkge2_foot-un-but-en-talonnade-superbe-24-11-2011_sport" href="kerko.php?fraza=target">target="_blank">FOOT : un but en talonnade superbe ! (24.11.2011) by href="href="kerko.php?fraza=http">http://www.href="kerko.php?fraza=dailymotion">dailymotion.com/igoalsoccer" href="kerko.php?fraza=target">target="_blank">igoalsoccer
Shtuar më 25/11/2011, ora 13:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori