Sulmohen ushtarët maqedonas në Afganistan (VIDEO)
Mediat maqedonase kanë publikuar sot një video në të cilën shfaqen pamje të një sulmi të talebanëve ndaj trupave të Armatës së Maqedonisë në Afganistan.

Ndërkohë Shtabi i Përgjithshëm i Armatës së Maqedonisë bëri të ditur se nuk bëhet fjalë për një sulm, duke mos dhënë sqarime dhe detaje të tjera rreth videos që është përhapur në internet. /albeu.com/
Shtuar më 10/04/2012, ora 16:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori