Stuhia e erës ndryshon drejtimin e aeroplanit (VIDEO)
Një aeroplan francez është detyruar të ndërpresë nisjen e aeroplanit për shkak të stuhisë në aeroportin Birmingham në Mbretërinë e Bashkuar.

Piloti ka menaxhuar mirë në të dyja anët aeroplanin duke e marrë edhe një herë baraspeshën për t’u ngritur.

Stuhia Ali ka goditur Mbretërinë e Bashkuar me erëra deri në 100mph duke shkaktuar edhe vdekjen dhe plagosjen e disa personave.


Shtuar më 26/09/2018, ora 10:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori