Stresi në burg, vjehrra e tij ka një mesazh për të (VIDEO)
Pëlqej
Reperi i njohur Arkimed Lushaj, apo siç njihet Stresi, prej javësh është nën arrest pasi u kap në një hotel në Tiranë me armë pa leje dhe me një sasi të voëgël kokaine.

Gjithashtu së bashku me Stresin në dhomën e hotelit, ka qënë e pranishme edhe një vajzë 20 vjeçare, por ky fakt duket se nuk e ka shqetësuar asapk të fejuarën e reperit, Kejsin.

Madje Kejsi e ka mbështetur Stresin që në ditën eparë të arrestimit dhe vijon ta bëjë këtë edhe pas disa javësh.

Por një mbështetje të madhe Stresi e ka marrë edhe nga vjehrra e tij, ku Kejsi na sjellë vazhdimishgte reagime te saj për reperin.

Mbrëmjen e djeshme, Kejsi publikoi disa video ku ndodhej me të ëmën, teksa dëgjonin këngët e partnerit gjatë udhëtimit me makinë.

“Mami është gjithashtu krenare”, shkruante Kejsi duke na treguar se çfarë mendon e ëma për arrestimin e dhëndrit.

Madje ajo shihet teksa filmon momentin, ndoshta për ta postuar më pas në rrjetet sociale. /albeu.com/
Shtuar më 07/11/2018, ora 15:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori