Spiropali për Kavajën: Përdhunime të miturash ndodhin edhe në SHBA, i bëjnë dhe filma
Ministrja e re e Ramës, Elisa Spiropali doli sot në konferencën e përjavashme për shtyp duke folur për bastet sportive, megjithatë e pa të arsyeshme të thoshte çfarë mendonte edhe për përdhunimin e të miturës në Kavajë edhe pse nuk e pyeti askush nga gazetarët (05:00).

përgjigjen e saj pa pyetje Spiropali theksoi se raste të tilla ndodhin edhe në Amerikë, Finlandë dhe Suedi

Ajo shtoi se në momentin që ëhstë marrë denoncimi, Policia e Shtetit ka ndërhyrë dhe vajza gjithashtu edhe trajtuar me psikolog. /albeu.com/

Shtuar më 05/02/2019, ora 12:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori