Spikerja televizive qënka vërtet e "dehur" (VIDEO)
Foleset e lajmeve duhet të kenë kujdes kur bëhen gati për të dhënë lajmet edhe pse janë të bindura se mikrofoni nuk është i hapur. Gjatë një shakaje me kolegët e saj, spikerja televizive Kerryn Johnston tha: “Mirëmbrëma, sonte do të tingëlloj sikur të jem e dehur”.


Mirëpo gjithçka u transmetua drejtpërdrejtë dhe menjëherë u bë sensacion në internet. /albeu.com/
Shtuar më 07/08/2013, ora 13:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori