Spektakël me një kope delesh (VIDEO)
Një shfaqje fantastike me drita duke përdorur delet. Filmi i shkurtër i realizuarvitim 2009">2009 dhe i titulluar "Sheepherding ekstreme".

Shihni se çfarë mund të bëhet me një kope delesh. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2013, ora 18:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori