Soni dhe Aldo vijnë me "Jetoj" (VIDEO)
Këngëtarja e njohur shqiptare, Soni Malaj, ka publikuar videoklipin ri të këngës Jetoj. Ky projekt muzikor vjen si bashkëpunim i këngëtares me Aldon, njërin prej finalistëve të edicionit të kaluar të "X Factor Albania".

Muzika dhe teksti i këngës janë realizuar nga pjesëtari i rep grupit "Kaos", Vig Popa.

Më herët Soni Malaj ka marr nën menaxhim Aldon. Ajo vlerëson talentin si dhe përkushtimin e këngëtarit të ri ndaj punës. /albeu.com/
Shtuar më 09/10/2013, ora 17:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori